GabiKami / Blog'as / Antakiai

Antakių laminavimas - ką reikia žinoti?

2021-11-03 | Gabija Kaminskaitė | 4 min.

Daugeliui jau yra žinoma antakių formavimo ir dažymo procedūra, kurios metu pašalinami ne vietoje augantys plaukeliai, pakoreguojama forma, o plaukelių spalva paryškinama. Antakių laminavimas - sparčiai populiarėjanti procedūra, tačiau daugelis ateinančių klientų ne visai tiksliai žino, ko tikėtis, užsirašius į šią procedūrą.

makiažo tipai

TURINYS:

Antakių laminavimas - kas tai?

Neinvazinė procedūra, skirta antakiams formuoti - laminavimo metu plaukeliai yra šukuojami viena kryptimi, naudojant specialiai tam skirtas priemones, kurios nepažeidžia odos barjero. Prieš laminavimą antakių plaukeliai ir oda yra nuvaloma dezinfekciniu ir paruošiamuoju tirpalu, nuvalomas odos išskirtas sebumas. Tuomet pirmuoju žingsniu ir pirmos priemonės užtepimu plaukelių struktūra šiek tiek pakeičiama, to dėka net ir plaukeliai augantys priešingomis kryptimis tampa lengviau šukuojami. Antrosios tepamos priemonės pagalba sušukuoti plaukeliai užfiksuojami. Šiame etape antakių meistras paklaus ar norėtumėte natūraliai atrodančio laminavimo efekto, ar smarkiau sukeltų plaukelių vaizdo.

Ko tikėtis po antakių laminavimo?

Atlikus antakių laminavimą apytiksliai šešias savaites galėsite džiaugtis paklusnesniais antakių plaukeliais. Antakiai atrodys sveikesni, vešlesni. Laminavimo pagalba suformuojamas tvarkingas antakio linkis. Jeigu jūsų antakiai ploni - laminavimo dėka galima išgauti platesnių antakių formą. Svarbu nepamiršti, jog po antakių laminavimo plaukeliai nebus “priklijuoti” prie odos. Jau kitą dieną prausiant veidą galite pastebėti jog plaukeliai pakrypę į skirtingas puses - tai visiškai normalu, užteks lengvai perbraukti antakius šepetėliu ir plaukeliais vėl bus savo vietoje. Antakių laminavimas dažnai atliekamas kartu su formos korekcija bei dažymu, tokiu būdu išgaunami itin tvarkingos ir gražios formos antakiai.

Kam ši procedūra tinkama?

Antakių laminavimas jums tiks jeigu:

Pasiruošimas laminavimui ir priežiūra po procedūros.

Kaip antakių meistrė kviečiu atvykti į studiją antakių nepasidažius, kadangi viską vis tiek reikės nuvalyti.

Jeigu dažėte antakius Henna (Chna) dažais, rekomenduojama palaukti apie 4 savaites, kadangi Henna yra linkusi plaukelį sausinti, tad palaukus ilgiau išvengsite greitesnio plaukelių iškritimo.

Jeigu neseniai buvo atlikta mikropigmentacijos procedūra, būtinai palaukite kol antakių zona sugis ir tik tada atvykite antakių laminavimui, tas pats galioja jeigu antakių zonoje oda sudirgusi arba pažeista.

Jeigu esate alergiška kosmetinėms priemonėms - būtinai įspėkite meistrą. Taip pat galima susitarti iš anksto ir paprašyti atlikti odos lopo testą, kad būtų išvengta nemalonių netikėtumų procedūros atlikimo dieną.

Po procedūros rekomenduojama pirmas 24 valandas antakių plaukelių nešlapinti, netrinti pirštais (pašukuoti šepetėliu galima!), nesilankyti pirtyje.

Po procedūros meistras ant plaukelių užteps maitinantį ir atstatantį aliejuką. jeigu norite ir namuose palaikyti išpuoselėtus antakius - įsigykite ricinos, jojobos, arganų aliejuką ar kitų odai draugiškų aliejų mišinį ir kas vakarą patepkite juo antakius. Tikrai nepasigailėsite!

Antakių Laminavimas Vilniuje
nuo 30€

Dieninis Makiažas Vilniuje.