GabiKami / Blog'as / Antakiai

Ką svarbu žinoti apie antakių korekciją ir dažymą?

2022-02-03 | Gabija Kaminskaitė | 4 min.

Tvarkingi ir estetiški antakiai idealiai pabrėžia veido bruožus ir išryškina akių formą. Dailūs antakiai - tikrai svarbi veido dalis. Dažnai antakiai natūraliai nebūna itin išraiškingos formos, kai kurių žmonių natūralūs antakiai itin vešlūs, kitų labai šviesūs, todėl tam yra skirta antakių korekcija ir dažymas ir tai yra paprasčiausias būdas paversti juos tobulais!

antakiu korekcija ir dazymas

TURINYS:

Kam reikalinga antakių korekcija?

Šią procedūra renkasi tiek moterys tiek vyrai, kuriems nepatinka esma antakių forma - galbūt antakių išoriniai kampučiai yra itin žemai - taip veido forma vizualiai atrodo liūdna. Kartais antakių lankas yra nepakankamai išraiškingas, pernelyg tiesus ir nepadeda pabrėžti Jūsų veido bruožų. Suformuoti antakiai padeda atverti akis ir suteikti žvilgsniui gyvumo. Antakių korekcija dažnai atliekama apytiksliai kas mėnesį, tačiau procedūros dažnumo intervalas priklauso nuo plaukelių augimo greičio bei to, kaip gerai arba prastai plaukelis priima dažų pigmentą.

Kaip atliekama antakių korekcija?

Populiariausi ir ne permanentiniai būdai koreguoti antakius - vaško ir pinceto pagalba. Atliekant antakių korekciją meistras specialia pasta išpiešia tinkamiausią antakių formą, prieš tai specialia liniuote pamatavęs abiejų antakių ilgius, atstumus tarp jų bei aukštį. Žinoma, antakiai - ne dvyniai, o sesės, tačiau pakankamai simetriški antakiai priduoda veido formai tobulumo. Kaip antakių meistrė, visada pasitariu su klientu - ar forma patinka, ar norisi išlaikyti antakių platumą, galbūt juos paploninti ar šiek tiek pailginti dažų pagalba. Koreguojant antakius vašku, pašildytas skystas vaškas tepamas iki nupieštos antakio formos linijos, tokiu būdu greitai pašalinama didžioji dalis plaukelių. Likę plaukeliai pašalinami pincetu.

Antakių dažymas, skirtumai tarp cheminių, henna, chna dažų

Antakių dažymas - ryškinimas. Antakių dažymas dažniausiai neatsiejamas nuo korekcijos etapas. Išimtis gali būti kai antakiai natūraliai yra itin tamsūs, tuomet klientas renkasi papildomai jų nebedažyti, tačiau galima dažais paryškinti apatinę antakių linkio dalį - taip išgaunant švarią liniją. Antakių dažymas gali būti atliekamas cheminiais ir augaliniais dažais. Kaip išsirinkti? Cheminiai dažai beveik neįsigeria į odą, labiau nudažo tik plaukelius, išlieka iki 4 savaičių. Augaliniai dažai - henna arba chna - gerokai stipriau isgeria į odą, ant jos gali išlikti iki 10 dienų, o ant plaukelių - iki 6 savaičių. Augalinius dažus taip pat renkasi klientai, norintys ilgainiui sustiprinti antakių plaukelius.

Kaip ilgiau išlaikyti gražius antakius?

Kartais iš karto po dažymo antakiai gali atrodyti ryškiau, nei esate įpratę. Tai normalu, ypač jei atvykstate antakių dažymui pirmą kartą. turėkite galvoje, jog itin stiprus ryškumas pradeda blukti jau po poros dienų. Pagreitinti blukimo procesą galima plaunant veidą su prausikliais bei kitais makiažo valikliais. Na ir atvirkščiai - norint išlaikyti ryškesnę antakių spalvą ilgesnį laiką, pasistenkite pirmas 12-24 valandas po dažymo jų nešlapinti, nenaudoti valiklių, pagamintų aliejiniu pagrindu bei rūgštinių prausiklių. Kalbant apie rūgštines priemones, turėkite galvoje, jog jos itin greitai gali išimti dažą iš plaukelių, tada jeigu planuojate rūgštinį veido valymą pas kosmetologą, antakių dažymui užsirašykite po jos!

Antakių korekcija Vilniuje
nuo 20€

Dieninis Makiažas Vilniuje.