GabiKami / Blog'as / Makiažas

Helovino makiažas 2021 - Top 13 idėjų helovino personažams

2021-10-06 | Gabija Kaminskaitė | 5 min.

Artėjant spalio pabaigai, dalis iš mūsų pradeda galvoti apie sparčiai populiarėjančią šventę - Heloviną. Nors didelę dalį kuriant įvaizdį helovinui užima kostiumas arba tinkama apranga, ne ką mažiau svarbu ir makiažas, kuris kai kuriais atvejais gali tapti ir pagrindiniu kraupiai gražaus įvaizdžio pagrindu.

helovino makiažas - idėjos

Profesionalus Helovino makiažas Vilniuje nuo 35€

Helovino makiažas Vilniuje.

TURINYS:

Mėgstančioms subtilumą:

Wednesday Adams

1. Trečiadienė Adams - Wednesday Adams. Puikiai žinoma klasikinio filmo “Adamsų šeimynėlė” veikėja. Tobulai tinkamas variantas nenorinčioms smarkiai keisti savo veido bruožų, tačiau kartu leidžiantis sukurti subtiliai kitokį įvaizdį.

Mėnulio jureivė

2. Mėnulio jureivė - kita fikcinė herojė, kurios įvaizdžiui užbaigti reikalingas pakankamai subtilus ir neryškus makiažas - svarbiausia išdidintos akys, gaivi oda ir rausvos lūpos. Akcentai kurių pilnai pakanka.

Norinčioms spalvų:

Undinėlė / sirena

3. Undinėlė / sirena - guvi ir linksma or gal kenčianti ir stebinti laimingai vaikščiojančius pakrante žmones? Spręsti jums. Bet kuriuo atveju šis įvaizdis pareikalaus ryškesnių spalvų, puikus akcentas - žvynų imitacija ant odos.

Miško elfė

4. Miško elfė. Žvilgsnį patraukiantis, draugiškas ir nekraupus pasirinkimas žaismingoms asmenybėms. Makiažo spalvas galima priderinti prie kostiumo ir sukurti vientisą monochrominį įvaizdį, arba makiažą paversti įvaizdžio centru.

Klasikinių įvaizdžių mylėtojoms:

Kaukolė

5. Kaukolė. Pasirinkdamos šį variantą tikrai nesuklysite. Pasirinkimas tikrai platus - nuo gundančių ir simpatiškų “sugar skull” makiažų iki tamsių šiurpinančių veidų. Įvaizdis pritaikomas bet kokiam helovino vakarėliui, kuris, beje, taip pat gali būti ir labai subtilus!

Vampyrė

6. Vampyrė. Nepaisant to, jog pagrindinis makiažo akcentas - išblyškusi oda ir pavargusios akys, dažnai tai itin seksualus ir gundantis pasirinkimas. Raudona lūpų spalva ir lūpų kamputyje nuvarvėjęs kraujo lašelis - lyg ką tik būtumėte atsitraukusi nuo savo aukos.

Klounas

7. Klounas. Personažas, kurį galima pavaizduoti ir nebūtinai baisiai, nors kitą vertus, Helovinas skirtas šiurpesniems įvaizdžiams demonstruoti. Tad klouno įvaizdžio akcentai - vizualiai prailginti lūpų kampučiai, tamsios akys ir vertikaliai nupiešti brūkšniai, padedantys sukurti paslaptingai psichotinį žvilgsnį.

Džokeris / Joker

8. Džokeris / Joker. Žali, prie plaukų derantys antakiai, violetiniai vokų šešėliai ir raudonos lūpos - viskas ko reikia šiam, šiek tiek išprotėjusio veikėjo įvaizdžiui sukurti.

Harley Quinn

9. Harley Quinn. Jau ne pirmus metus populiarus pasirinkimas - žavioji Harley Quinn. Veikėja iš filmų “Suicide Squad” bei “Birds of Prey”. Svarbiausi akcentai - ryškios spalvos šešėliai: ant vienos akies voko - rausvi, ant kitos melsvi.

Norinčioms išbandyti kažką naujo:

Tamsos deivė

10. Tamsos deivė. Tamsus ir ryškus makiažo įvaizdis, kuris tikrai privers aplinkinius atsisukti ir žvilgtelėti antrą kartą. Akcentas, padėsiantis papildyti šį mistišką įvaizdį - žavingas mėnulis.

Audra

11. Audra. Dar vienas tamsus ir kruopštumo reikalaujantis įvaizdis, tačiau prikaustantis dėmesį. Tai tarsi audra ant veido - tamsiame mėlynai juodame fone blykčiojantys žaibai.

Specialieji efektai

12. Specialieji efektai. Susiūtos žaizdos imitacija - tikrai ne kasdien pasitaikantis įvaizdis. Glamūriškos akys ir putlios lūpos kontrastingai derančios su krauju aptaškytomis žaizdomis tikrai pavers jus vakarėlio žvaigžde.

Raudonkepuraitė

13. Raudonkepuraitė, kuri nespėjo pabėgti nuo vilko. Kodėl gi nepriderinus šiurpių elementų prie visiems puikiai žinomos pasakos herojės įvaizdžio? Ne vienam pašiurps oda, pamačius aštrių nagų padarytas žaizdas ant veido. Įvaizdžiui sustiprinti rekomenduoju pagalvoti apie baltos spalvos lęšius, dengiančius rainelę - jie puikiai tiks įvaizdžio papildymui.

Jau išsirinkai įvaizdį? Profesionalus Helovino makiažas Vilniuje

Helovino makiažas Vilniuje.